Een leeslamp gemaakt uit verguld metaal, circa 1980. (30 x 50 x 105cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 170

Een leeslamp gemaakt uit verguld metaal, circa 1980.

30 x 50 x 105 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

962

13130

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar decoratieve tafellampen, 20ste eeuw. (L:15 x W:15 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Dazor, M-1470, Een mid century leeslamp. (L:18 x W:26 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400