Jozef CANTRÉ (1890-1957) 'Karel Van De Woestijne' (29 x 25 x 49cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 110

Jozef CANTRÉ (1890-1957) 'Karel Van De Woestijne' een buste gemaakt uit plaaster. 23/50

Jozef CANTRÉ (1890-1957)

29 x 25 x 49 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

875

12386

Barsten in het plaaster.

Jozef CANTRÉ (1890-1957)

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Capodimonte, een grote vaas met handgeschilderd decor 'Twee Naakten'.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Capodimonte “La Legge e Uguale Per Tutti” Rechtszaal, polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vlaams Aardewerk 'Bruidsstoet', driedelig. Caessens, Kortrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Lladro, 'Dame met witte Duif'

Schattingsprijs: € 200 - 300