Jozef CANTRÉ (1890-1957) 'Karel Van De Woestijne' (29 x 25 x 49cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 110

Jozef CANTRÉ (1890-1957) 'Karel Van De Woestijne' een buste gemaakt uit plaaster. 23/50

Jozef CANTRÉ (1890-1957)

29 x 25 x 49 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

875

12386

Barsten in het plaaster.

Jozef CANTRÉ (1890-1957)

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 100 - 150

Schattingsprijs: € 80 - 120

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300