Sierbord Wucai

Sierbord Wucai

Dit stuk werd verkocht op 03.12.2020
Hamerprijs: € 400

Sierbord wucai, gemerkt Kangxi.

Sierbord Wucai

5 cm

28 cm

03/12/2020

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

23

1159

Sierbord Wucai

Twee Chinese Famille Rose vazen, Wijze dames en heren. 19de/20Ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Japanse' Okimono van een monnik met een miniatuur tempel, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese Celadon vaas met feniks decor. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese rood en blauwe theepot met een Draken- en Feniksdecor. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180