Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items. (H:23cm)

Hamerprijs: € 120

Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items.. 19de/20Ste eeuw.

4 x 6 x 23 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

495

11315

War VAN ASTEN (1888-1958) 'Buste van Alfons Blomme' gepatineerd brons. (L:27 x W:25 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Désiré GRISARD (1872-?) 'De Overwinning' gepatineerd brons. (L:14 x W:25 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

James PRADIER (1790-1852) 'Schouwklok' gepatineerd brons op witte Carrara marmer. (L:21 x W:45 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

K. STACHOWSKY (XIX-XX) 'Haan' gepatineerd brons op marmer. (L:15 x W:7 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Eutrope BOURET (1833-1906) 'Dame met bloemen' brons op marmer. (L:19 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Antoine BOFILL (c.1875-1939/53) 'Visser met touw' gepatineerd brons. (L:37 x W:29 x H:70 cm)

Pascal Collasse, een gepatineerd en verguld bronzen beeld. Circa 1900. (L:15 x W:25 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Marcel DÉBUT (1865-1933) 'Barde' gepatineerd brons. (L:16 x W:12 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700