Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items. (H:23cm)

Hamerprijs: € 120

Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items.. 19de/20Ste eeuw.

4 x 6 x 23 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

495

11315

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Le Mini David' circa 1970

Schattingsprijs: € 400 - 600

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Portrait De Michèle' circa 1971.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gis DE MAEYER (1942) 'Lente' 2007.

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Buste'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Constantin Emile MEUNIER (1831-1905) 'Tailleur de Pierre'

Schattingsprijs: € 700 - 900

Yves LOHE (1947) 'Viool' glas en metaal.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Marc D'HAENENS (XX) 'Witte Eik , Versteend Hout', Mioceen.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000