Verras me
Terug naar account
Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items. (H:23cm)

Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items. (H:23cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 120

Omschrijving van het lot


Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items.. 19de/20Ste eeuw. 

Product details
Titel

Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items. (H:23cm)

Afmetingen

4 x 6 x 23 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

495

Lot ID

11315

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items. (H:23cm)
Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items. (H:23cm)
Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items. (H:23cm)
Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items. (H:23cm)
Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items. (H:23cm)
Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items. (H:23cm)
Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items. (H:23cm)
Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items. (H:23cm)
Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items. (H:23cm)
Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items. (H:23cm)
Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items. (H:23cm)
Een collectie van 10 bronzen en kunstbronzen beelden en items. (H:23cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Lucio FONTANA (1899-1968) 'Pyramide' (c. 1967), signed 'AP L Fontana'

Schattingsprijs: € 4.000 - 5.000

BEELDEN
Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta. 

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscene met Schotse Edelman' een beeld, gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

BEELDEN
Miguel BERROCAL (1933-2006) ‘Mini David’. Metaal. 1968-1969

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons. 

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

BEELDEN
Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
André FONTAINE (XIX-XX) 'Buste van een Cardinaal' een beeld gemaakt uit gesculpteerde Carrara marmer. (H:60cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800