Jehan FRISON (1882-1961) 'Antiek Interieur', olie op doek. Linkebeek 1957. (60 x 50 cm)

Hamerprijs: € 240

Jehan FRISON (1882-1961) 'Antique Interior', oil on canvas. Linkebeek 1957.

Jehan FRISON (1882-1961)

60 cm

50 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

626

11314

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Chapeau Des Fleurs' een lithografie

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Deux Femmes' een lithografie

Schattingsprijs: € 150 - 250

Adolphe DILLENS (1821-1877) 'Sneeuwpret' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Maurice SCHELCK (1906-1987) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rik VERMEERSCH (1949) 'Staande Vrouw', olie op paneel. 1996.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Corneille PETIT (XIX) 'La Baratte Flamande' olie op paneel. 1891

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Watermolen van Heule' olie op doek.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Ezels op het strand', olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200