Jehan FRISON (1882-1961) 'Antiek Interieur', olie op doek. Linkebeek 1957. (60 x 50 cm)

Hamerprijs: € 240

Jehan FRISON (1882-1961) 'Antique Interior', oil on canvas. Linkebeek 1957.

Jehan FRISON (1882-1961)

60 cm

50 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

626

11314

Jos VAN STEEN (XIX-XX) 'Pendant Nachtzichten'. (W:89 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hugo CLAUS (1929-2008) 'Figuur met vogel' . (W:20 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Zellie PLATTEAU (XIX) 'Boszicht (2x)'. (W:17 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Twee Lithografieën'. (W:52 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Henri Victor WOLVENS (1896-1977) 'Zeezicht' (W:30 x H40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Joseph NEUTENS (1874-1965) 'Stilleven met een appel'. (W:80 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340