Andreas SCHELFHOUT (1787-1870) een schilderij 'winter landschap' olie op paneel. 19de eeuw. (24 x 18 cm)

Hamerprijs: € 650

Andreas SCHELFHOUT (1787-1870) een schilderij 'winter landschap' olie op paneel. 19de eeuw.

Andreas SCHELFHOUT (1787-1870)

24 cm

18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

546

11313

Algemeen in redelijke staat. verlies van verf in de rechter onderhoek

Andreas SCHELFHOUT (1787-1870) een schilderij

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Compositie' circa 1982.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Floris JESPERS (1889-1965) 'Bloemenstilleven'

Schattingsprijs: € 500 - 700

Kurt PEISER (1887-1962) 'Un Couple sur la galerie', 1920.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Achiel VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Vogelvanger'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jacques DE CHASTELLUS (1894-1957) 'De Kade'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Floris JESPERS (1889-1965) 'Aardappelschiller', 1915.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500