Andreas SCHELFHOUT (1787-1870) een schilderij 'winter landschap' olie op paneel. 19de eeuw. (24 x 18 cm)

Hamerprijs: € 650

Andreas SCHELFHOUT (1787-1870) een schilderij 'winter landschap' olie op paneel. 19de eeuw.

Andreas SCHELFHOUT (1787-1870)

24 cm

18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

546

11313

Algemeen in redelijke staat. verlies van verf in de rechter onderhoek

Andreas SCHELFHOUT (1787-1870) een schilderij

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500