Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D'Artiste. (59 x 85 cm)

Hamerprijs: € 85

Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D'Artiste.

Pol MARA (1920-1998)

59 cm

85 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 106

Lot nummer

612

11303

Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Kurt PEISER (1887-1962) 'Un Couple sur la galerie', 1920.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Compositie' circa 1982.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Floris JESPERS (1889-1965) 'Bloemenstilleven'

Schattingsprijs: € 500 - 700

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jacques DE CHASTELLUS (1894-1957) 'De Kade'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Achiel VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Vogelvanger'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Floris JESPERS (1889-1965) 'Aardappelschiller', 1915.

Schattingsprijs: € 500 - 800