Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D'Artiste. (59 x 85 cm)

Hamerprijs: € 85

Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D'Artiste.

Pol MARA (1920-1998)

59 cm

85 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 106

Lot nummer

612

11303

Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D

Léo ENGELS (1882-1952) 'De Regenboog' olie op doek. 1926

Schattingsprijs: € 300 - 500

Senaka SENANAYAKE (1951) ‘Horses At Sunset’, olie op doek, 1980.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Deux Femmes' een lithografie

Schattingsprijs: € 150 - 250

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Ezels op het strand', olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Senaka SENANAYAKE (1951) ‘Untitled’, oil on canvas, 1964

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Albert SERVAES (1883-1966) 'Zonsondergang' olie op doek. 1925

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Félix DE BOECK (1898-1995) 'Zelfgave 1968', olie op board.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Adolphe DILLENS (1821-1877) 'Sneeuwpret' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500