Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D'Artiste. (59 x 85 cm)

Hamerprijs: € 85

Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D'Artiste.

Pol MARA (1920-1998)

59 cm

85 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 106

Lot nummer

612

11303

Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D

Jozef MEES (1898-1987) 'Naakte Dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Anto DIEZ (1914-1992) Portret van een Mijnwerker, olie op doek. 1964

Schattingsprijs: € 150 - 250

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie, 6/20. Epreuve D'Artiste

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerekop' olie op doek. 1919.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Salvador DALI (1904-1989) 'Le Signal De L'angoisse' een lithografie

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap met boerderij' olie op doek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Martin WALLAERT (1944) 'Huyze Lozer' olie op doek, Latemse School

Schattingsprijs: € 300 - 500

Carlo PERINDANI (1899-1986) 'Ischia', olie op paneel. 1961.

Schattingsprijs: € 300 - 500