Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D'Artiste. (59 x 85 cm)

Hamerprijs: € 85

Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D'Artiste.

Pol MARA (1920-1998)

59 cm

85 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 106

Lot nummer

612

11303

Pol MARA (1920-1998) Een lithografie, gemerkt Epreuve D

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Boerin met een kalf' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rusten nabij de vijver, olie op doek. Gemonogrameerd A.M. 1879.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan Michiel RUYTEN (1813-1881) 'Intrede in Nederlandse stad' olie op doek. Circa 1850.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Egide LINNIG (1821-1860) 'Marine' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Jozef MOERENHOUT (1801-1875)(attr.) 'Paarden in de stal' olie op doek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Herman MINNER (1924-1981) 'Twee Tekeningen van dames' inkt en waterverf op papier.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles ROLLIER (1912-1968) 'Nu aux bas bruns entre une table et une cheminée' olie op doek. 1945.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Bereshit' een collectie gedichten en 14 seriegrafieën. 29/30.

Schattingsprijs: € 150 - 250