Een collectie van 3 beelden gemaakt uit gesculpteerd hout van Heilige figuren. (H:78cm)

Hamerprijs: € 220

Een collectie van 3 beelden gemaakt uit gesculpteerd hout van Heilige figuren.

78 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

797

11300

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600