Een collectie van 3 beelden gemaakt uit gesculpteerd hout van Heilige figuren. (H:78cm)

Hamerprijs: € 220

Een collectie van 3 beelden gemaakt uit gesculpteerd hout van Heilige figuren.

78 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

797

11300

Een wierookbrander met bijhorend wierookscheepje, verzilverd messing. Neogotiek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote kroon, waarschijnlijk voor een processie, gepolijst brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een stralenmonstrans, verguld messing afgewerkt met blauwe email.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie verzegelde theca met relikwieën. Jezus Christus, DNJC, Pausen en heiligen.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Russische Icoon 'Nicolas van Myra, verguld zilver en tempera op paneel. Meesteteken: Yakov Mishukov, Moskou, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Hoofd van een engel, een antieke houtsculptuur. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke reliekenhouder met handgeschilderde afbeelding van Maria Magdalena. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee trompetvazen, Zwarte Woud, Duitsland of Zwitserland. Circa 1880.

Schattingsprijs: € 200 - 300