Een collectie van 3 beelden gemaakt uit gesculpteerd hout van Heilige figuren. (H:78cm)

Hamerprijs: € 220

Een collectie van 3 beelden gemaakt uit gesculpteerd hout van Heilige figuren.

78 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

797

11300

Een antieke 14-delige 'Kruisweg', gesculpteerd hout.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een Ciborie, verguld messing, Neogotiek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee Missale Romanum, bijgevoegd 'Vies Des Saints', Alban Stolz. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Torenmonstrans, verguld messing. Neogotiek. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een paar misampullen op een staander, verzilverd metaal en glas.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Billaux Grossé, Brussel, een verguld messing kelk. Neogotisch.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een verzegelde theca met relikwie van het 'Heilige Kruis', in een reliekenkruis.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een moderne miskelk, verguld messing met 6 vissen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300