Een collectie van 3 beelden gemaakt uit gesculpteerd hout van Heilige figuren. (H:78cm)
Hamerprijs: € 220
Titel | Een collectie van 3 beelden gemaakt uit gesculpteerd hout van Heilige figuren. (H:78cm) |
Hoogte | 78 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 797 |
Lot ID | 11300 |
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 500 - 1.000