Een kruisbeeld gemaakt uit brons met email en glazen parels. (H:83cm)

Hamerprijs: € 550

Een kruisbeeld gemaakt uit brons met email en glazen parels. Eerste helft 20ste eeuw.

Lengte

32 cm

83 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

822

11299

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.

Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een Torenmonstrans op zeslobbige voet, Neogotisch, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500