Een kruisbeeld gemaakt uit brons met email en glazen parels. (H:83cm)

Hamerprijs: € 550

Een kruisbeeld gemaakt uit brons met email en glazen parels. Eerste helft 20ste eeuw.

Lengte

32 cm

83 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

822

11299

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 500 - 700

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200