Een beeld van Jozef met Jezus en een Globus Cruciger, gemaakt uit gepatineerd plaaster. (H:110cm)

Hamerprijs: € 500

Een beeld van Jozef met Jesus en een Globus Cruciger, gemaakt uit gepatineerd plaaster.

110 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

853

11298

Constant MINNE-COONE (1808-1882) 'Kelk' Gent, België, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een buste van een jongedame, gesculpteerde albast en verguld brons. Getekend Cecchelli

Schattingsprijs: € 300 - 500

Acht verzegelde theca met relikwieën voor Vincenti à Paulo, Donatiani, Anthoni Patavini.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote kroon, waarschijnlijk voor een processie, gepolijst brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Nicolas TIMAR (1939) 'Draaisculptuur' gepolijst brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Louis DEJEAN (1872-1953) 'Torso van een dame' gepatineerd gips.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Paolo MARIONI (XX) 'Sint Joris en de draak' geglazuurde terracotta.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar misampullen, zilver en geslepen glas. Neogotische stijl. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600