Een beeld van Jozef met Jezus en een Globus Cruciger, gemaakt uit gepatineerd plaaster. (H:110cm)

Hamerprijs: € 500

Een beeld van Jozef met Jesus en een Globus Cruciger, gemaakt uit gepatineerd plaaster.

110 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

853

11298

Een fijn geschilderde Russische Feestdagenicoon met passiecyclus. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Yves LOHE (1947) 'Viool' glas en metaal.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een antieke icoon 'De Hemelvaart van Profeet Elijah', Faux email, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Russische icoon, 'Moeder Gods Vladimir', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Marc D'HAENENS (XX) 'Witte Eik , Versteend Hout', Mioceen.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Een Russische Icoon 'Het Leven van Nicholas van Myra', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996.

Schattingsprijs: € 200 - 300