Een beeld van Jozef met Jezus en een Globus Cruciger, gemaakt uit gepatineerd plaaster. (H:110cm)
Hamerprijs: € 500
Titel | Een beeld van Jozef met Jezus en een Globus Cruciger, gemaakt uit gepatineerd plaaster. (H:110cm) |
Hoogte | 110 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 625 |
Lot nummer | 853 |
Lot ID | 11298 |
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500