Een collectie van 5 'lithograaf drukstenen'.

Hamerprijs: € 450

Lengte

39 cm

27 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

926

11294

Een collectie van 5

Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kinderservies en bestek, porselein en metaal, een 'Dinette' in de originele doos. (L:28 x W:36 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote terracotta tuinvaas, Italië. (H:64 x D:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Poppenkast/Theater, Guignol. (W:44 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles Leblanc, Een antieke inktpot en pennenhouder, brons op zwarte marmer. Art Nouveau. (L:18 x W:26 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200