Een collectie van 5 'lithograaf drukstenen'.
Hamerprijs: € 450
Titel | Een collectie van 5 'lithograaf drukstenen'. |
Lengte | 39 cm |
Breedte/diepte | 27 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 563 |
Lot nummer | 926 |
Lot ID | 11294 |
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 120 - 180
Een groot stuk antiek kantwerk, Lierse, Belgie. 19de eeuw. (L:36,5 x W:130 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Louis BUISSERET (1888-1956) 'Binche, Mardi Gras, Carnaval' 1910. (W:60 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300