Een collectie van 5 'lithograaf drukstenen'.

Hamerprijs: € 450

Lengte

39 cm

27 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

926

11294

Een collectie van 5
Een collectie van 5
Een collectie van 5
Een collectie van 5
Een collectie van 5
Een collectie van 5
Een collectie van 5
Een collectie van 5
Een collectie van 5
Een collectie van 5
Een collectie van 5
Een collectie van 5
Een collectie van 5
Een collectie van 5
Een collectie van 5
Een collectie van 5

Een marmeren coupe, Belgische zwarte en rode marmer en gemonteerd met Griffioenen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een groot inktstel en briefopener, messing in Rococo stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Napoleon en het leger van Napoleon Bonaparte. Een collectie van 9 figuren gemaakt uit tin.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Steiff Studio Schaap, waarschijnlijk een gelimiteerde oplage, periode 1991-1999

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar cassolettes gemonteerd met verguld bronzen ramskoppen in Lodewijk XVI stijl, wit roze marmer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Steiff Studio jonge Geit zwart/wit, EAN 0446/60-502460, periode 1991-1993 (53 x 55cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke uit hout gesculpteerd korbeel met middeleeuwse figuur. Eik, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200