Geen handtekening gevonden 'Le Royaume de dieu est proche' een schilderij, olie op paneel in neogotische stijl. (147 x 88 cm)

Hamerprijs: € 210

Geen handtekening gevonden 'Le Royaume de dieu est proche' een schilderij, olie op paneel in neogotische stijl.

147 cm

88 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 263

Lot nummer

757

11293

Geen handtekening gevonden

Léon BRUNIN (1861-1949) "De Verzamelaar"

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Brabo'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Compositie' circa 1982.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Boris Valentinovic SCERBAKOV (1916-1995) 'Stilleven met groenten en fruit'.

Schattingsprijs: € 8.000 - 12.000

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine bij ondergaande zon'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pal HORVATH (1936) 'Untitled'

Schattingsprijs: € 300 - 500