Geen handtekening gevonden 'Le Royaume de dieu est proche' een schilderij, olie op paneel in neogotische stijl. (147 x 88 cm)

Hamerprijs: € 210

Geen handtekening gevonden 'Le Royaume de dieu est proche' een schilderij, olie op paneel in neogotische stijl.

147 cm

88 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 263

Lot nummer

757

11293

Geen handtekening gevonden

Armand JAMAR (1870-1946) 'Windmolen' 1935. (W:75 x H;55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Portret van een jonge soldaat, olie op doek. Waarschijnlijk Empire periode. (W:22 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Theodorus VAN OORSCHOT (1910-1989) 'Bloemenvaas'. (W:75 x H:95 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zwarte vaas met bloemen'. (W:72,5 x H:67,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles MELIKOFF (XX) 'Drie Schilderijen' . (W:59 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500