Een collectie van 2 Oosterse schalen, met afbeeldingen van perziken en vissen. (H:3,5cm)

Hamerprijs: € 200

Een collectie van 2 Oosterse schalen, met afbeeldingen van perziken en vissen. 19de/20ste eeuw.

3,5 cm

11,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

67

11289

Een Chinese zeshoekige cache-pot, Qianjian Cai, decor van kalligrafie en kinderen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese scroll, afbeelding van een wijze met zijn leerling. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese sauskom, blauw-wit decor.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar Chinese vazen, Famille Verte, met decor van bloemen en symbolen van geluk. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese schaal, decor van perziken, Daoguang gemerkt.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een Chinese schaal, geel met decor van vleermuizen en symbolen van geluk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een gezeten boeddha, op een lotusbloem. Verguld brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Chinese hoedensteunen, Famille rose met decor van dames, fauna en flora.

Schattingsprijs: € 240 - 340