Verras me
Terug naar account
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 450

Omschrijving van het lot


Een vaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van 100 Antiquiteiten. 19de eeuw.

Product details
Titel

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)

Hoogte

58 cm

Diameter

22 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

52

Lot ID

11284

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)
Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van 100 Antiquiteiten. (H:58cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een paar Chinese schalen gemaakt uit blauw-wit porselein. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

AZIATISCH
Een paar Chinese vazen met dubbel decor van krijgers en hofdames, fauna en flora. 19de/20Ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

AZIATISCH
Een Famille Rose Chinese vaas met handgeschilderd decor versierd met bloemen, perzikken en vlinders. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350