Een antiek fragment van een wandtapijt met bijbels onderwerp. Gemaakt in Vlaanderen (H:295cm)

Hamerprijs: € 2.000

Een antiek fragment van een wandtapijt met bijbels onderwerp. Gemaakt in Vlaanderen, 16de/17de eeuw.

260 cm

295 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.500

Lot nummer

765

11281

TAPIJTEN
Keith HARING (1958-1990)(attr.) Gesigneerd 1 dollar biljet (1987)

Schattingsprijs: € 600 - 800

TAPIJTEN
Madonna vertrappelt het serpent, een houtsculptuur. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

TAPIJTEN
Een beeld van een heilige met mijter, gemaakt uit gedreven koper op houten basis. Italië, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

TAPIJTEN

Schattingsprijs: € 600 - 800

TAPIJTEN
Een antieke houtsculptuur 'De Kruisafname', gesculpteerde eik, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

TAPIJTEN
'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

TAPIJTEN
BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

TAPIJTEN
Elli MALEVOLTI (XX) 'Ibis & Vogel' een paar figuren van een vogel gemaakt ui kunsthars en metaal.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)