Een antiek fragment van een wandtapijt met bijbels onderwerp. Gemaakt in Vlaanderen (H:295cm)

Hamerprijs: € 2.000

Een antiek fragment van een wandtapijt met bijbels onderwerp. Gemaakt in Vlaanderen, 16de/17de eeuw.

260 cm

295 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.500

Lot nummer

765

11281

TAPIJTEN
Een antieke Russische Icoon, 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden', 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 800

TAPIJTEN
Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

TAPIJTEN

TAPIJTEN
Een groot vaandel 'Christus met een Heilig Hart', Engelen. Goud en zilverdraad borduurwerken. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

TAPIJTEN
Een paar uitzonderlijk grote kandelaars, verguld brons Empire stijl.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

TAPIJTEN
Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.

TAPIJTEN
Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een kelk, zilver en vermeil.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

TAPIJTEN
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.

Schattingsprijs: € 400 - 600