Een antiek fragment van een wandtapijt met bijbels onderwerp. Gemaakt in Vlaanderen (H:295cm)

Hamerprijs: € 2.000

Een antiek fragment van een wandtapijt met bijbels onderwerp. Gemaakt in Vlaanderen, 16de/17de eeuw.

260 cm

295 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.500

Lot nummer

765

11281

TAPIJTEN
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

TAPIJTEN
Een groot wandtapijt, landschap met een kasteel. Eerste helft van de 20ste eeuw. (W:230 x H:337 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

TAPIJTEN
Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

TAPIJTEN
Vijf verzegelde theca's met relikwieën. (D:3,8 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

TAPIJTEN
Een collectie houtgesculpteerde Corpus Christi en Heiligen. 19de en 20ste eeuw. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

TAPIJTEN

Schattingsprijs: € 100 - 150

TAPIJTEN
Een antieke 'Komfoor', Vlaanderen, 19de eeuw. (L:22 x W:34 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

TAPIJTEN
Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250