Een grote spiegel gemaakt uit gesculpteerd hout en stucco in Lodewijk XV stijl. (H:243cm)
Hamerprijs: € 100
Titel | Een grote spiegel gemaakt uit gesculpteerd hout en stucco in Lodewijk XV stijl. (H:243cm) |
Afmetingen | 8 x 126 x 243 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 415 |
Lot ID | 11280 |
Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)
Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250