Een collectie van 15 stuks keramiek gemaakt door Longwy en in de stijl van Longwy.

Hamerprijs: € 300

Lengte

18 cm

38 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

160

11271

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delft, een collectie tafelaccessoires en borden. (L:11 x W:30 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Sculptuur'. (L:14 x W:28 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400