Een Rolex Oyster Perpetual Date damesmodel polshorloge gemaakt uit staal en 18 karaats geel goud.

Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.625

Lot nummer

266

11269

Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Delvaux Eugène PM, een zwarte lederen handtas. (W:38 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Longines, een polshorloge. (W:2,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons. (L:29 x W:47 x H:190 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500