Een Rolex Oyster Perpetual Date damesmodel polshorloge gemaakt uit staal en 18 karaats geel goud.
Hamerprijs: € 1.300
Titel | Een Rolex Oyster Perpetual Date damesmodel polshorloge gemaakt uit staal en 18 karaats geel goud. |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.625 |
Lot nummer | 266 |
Lot ID | 11269 |
Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51
Schattingsprijs: € 500 - 800
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 300 - 500