Een Rolex Oyster Perpetual Date damesmodel polshorloge gemaakt uit staal en 18 karaats geel goud.

Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.625

Lot nummer

266

11269

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, brons, 20ste eeuw. (L:17 x W:36 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delvaux, een halsketting, armband, 4 portefeuilles en een spiegel. Leder en verguld metaal. (W:18 x H:11 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een broche, Herlaldiek voor het 'Kasteel van Ingelmunster', 18kt geel goud. (W:6,3 x H:5,5 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een staande klok, notelaar fineer. Duitsland, Circa 1920. (L:27 x W:61 x H:188 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van vijf zakhorloges en tien kettingen voor zakuurwerken.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kartel klok, zwarte woud of Zwitserland, met een everzwijnenkop, circa 1900. (W:48 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote collectie Faux Bijoux.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een schouwklok, messing met cloisonné email, 20ste eeuw. (L:19 x W:21 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500