Een Rolex Oyster Perpetual Datejust herenhorloge met blauwe wijzerplaat 1978.

Hamerprijs: € 4.250

Een polshorloge Rolex Oyster Perpetual Datejust met blauwe wijzerplaat 1978. Gemonteerd op een Jubilee polsband.

0,36 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 5.313

Lot nummer

265

11268

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een driedelige schouwgarnituur klok met zijstukken. Brons met porselein. 20ste eeuw. (L:12 x W:20 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lépine, Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, Frankrijk. 19de eeuw. (L:15 x W:31 x H:42 cm)

Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000

Schattingsprijs: € 300 - 500