Een Rolex Oyster Perpetual Datejust herenhorloge met blauwe wijzerplaat 1978.

Hamerprijs: € 4.250

Een polshorloge Rolex Oyster Perpetual Datejust met blauwe wijzerplaat 1978. Gemonteerd op een Jubilee polsband.

0,36 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 5.313

Lot nummer

265

11268

Omega, een herenpolshorloge, Quartz, model Fritz Glarner 63-72. (D:4 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een schouwklok, lezende putti, verguld brons op witte Carrara marmer. 19de eeuw. (L:15 x W:27 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een indrukwekkende driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:20 x W:61 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een schouwklok, gepatineerd en verguld brons met een jacht en kampeerscène. 19de eeuw. (L:10 x W:30 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een kartel klok op een staander, schildpad inlegwerk gemonteerd met verguld brons. Japy Frères, 19de eeuw. (L:17 x W:42 x H:115

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

Een schouwklok, blauw gelakt met decor van kinderen, ramskoppen en vogels. Frankrijk, 19de eeuw. (L:15 x W:30 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok 'Aanbidding van Heilige' verguld en gepatineerd brons en zwarte marmer. 19de eeuw. (L:12 x W:33 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke schouwklok met afbeelding van de Drie Gratieën, gepatineerd brons op zwarte marmer. (L:20 x W:37 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500