Een 24-delig verzilverd bestek in verschillende ecrains en gemerkt Felix Frères.

Hamerprijs: € 450

Een 24-delig en 12-delig verzilverd bestek in verschillende ecrains en gemerkt Felix Frères.

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

1015

11264

ZILVERWERK
Een grote collectie zilver en glazen items, fotokaders, serveer- en tafelaccessoires. 19de/20ste eeuw. (H:28,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Een grote reis/toiletset, zilver, Birmingham and London, UK. Circa 1940-1946. (L:40 x W:56 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een vis en een everzwijn, Everzwijn gemerkt 835. 273 gram bruto. (L:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

ZILVERWERK
Een 5-delig koffie- en theeservies, zilver, 800/1000. 4,817kg. (L:35 x W:60 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

ZILVERWERK
Een antiek fotokader, bijgevoegd 2 vazen, schaal en mandje met ajourranden. Zilver, Engeland en Europa. (W:28 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 700 - 900

ZILVERWERK
Een koffie- en theeservies met plateau, zilver, Duitsland. 925/1000. 4,049kg. (L:44,5 x W:69 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

ZILVERWERK
Decoster Brussel, een zilver koffie- en theeservies staande op een plateau. 6,247kg. M900 & M800. (L:42 x W:65,5 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000