Een collectie van 2 armzetels gemaakt uit leder, in de stijl van Desede. (H:69cm)

Hamerprijs: € 500

Een collectie van 2 armzetels gemaakt uit leder, in de stijl van Desede.

87 x 91 x 69 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

356

11260

Charles & Ray EAMES (XX-XXI) 'Eames Fibreglass Armchair DAW'. Herman Miller. (L:57 x W:65 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Frezza Tiper B2B, Bureel, aluminium met twee glazen bladen. (L:90 x W:318 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw. (L:57 x W:230 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een uitschuifbare salontafel, bijgevoegd een bankje. Lakwerk en houtfineer inlegwerk. (L:110 x W:145 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500