Een vergulde consoletafel gemaakt uit hout met stucco (H:86cm)
Hamerprijs: € 110
Titel | Een vergulde consoletafel gemaakt uit hout met stucco (H:86cm) |
Afmetingen | 29 x 100 x 86 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 138 |
Lot nummer | 444 |
Lot ID | 11259 |
Een salontafel, marmer en brons, bijgevoegd een vloerlamp. Circa 1960. (L:52 x W:101 x H:41 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke 'Stollentruhe', Noordrijn-Westfalen Duitsland. 16de eeuw. (L:67 x W:179 x H:82 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een paar bijzettafels, marqueterie inleg en gemonteerd met brons. (L:37 x W:51 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250