Een vergulde consoletafel gemaakt uit hout met stucco (H:86cm)

Hamerprijs: € 110

Een vergulde consoletafel gemaakt uit hout met stucco, tweede helft 20ste eeuw.

29 x 100 x 86 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

444

11259