Een vergulde consoletafel gemaakt uit hout met stucco (H:86cm)

Hamerprijs: € 110

Een vergulde consoletafel gemaakt uit hout met stucco, tweede helft 20ste eeuw.

29 x 100 x 86 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

444

11259

Een antieke houtgesculpteerde koffer of kist, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar armstoelen en een bijzettafel, gesculpteerd hout in Empire stijl. Italië, circa 1920.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Deknudt, een langwerpige spiegel, messing en glas.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee decoratieve stoelen, Lodewijk XV stijl met een tijgerprint.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een spiegel, gesculpteerd hout en stucco in Lodewijk XV stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een vitrinekast met geschilderd decor, gebogen glas en gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Ilmari TAPIOVAARA (1914-1999) '6 Domus stoelen' voor Knoll international, gemaakt door Decoene.

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400