Een vergulde consoletafel gemaakt uit hout met stucco (H:86cm)

Hamerprijs: € 110

Een vergulde consoletafel gemaakt uit hout met stucco, tweede helft 20ste eeuw.

29 x 100 x 86 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

444

11259

Piero DE MARTINI (1939) 'Nina e Santamaria' 8 stoelen voor Cassina.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Maison Dominique '10 Stoelen'. Art Deco.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Maison Dominique 'tafel', houtfineer. Art Deco.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een mid-century dressoir, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnlijk Roger De Winter.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Tommaso BARBI (1944) 'Salontafel'

Arne VODDER (1926-2009) 'Ronde Tafel' voor sibast.

Maison Dominique 'Dressoir', houtfineer en metaal. Art Deco.

Een mid-century barkast, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnljk Roger De Winter.

Schattingsprijs: € 300 - 500