Een driedelig salon gemaakt uit gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl. (H:70cm)
Hamerprijs: € 250
Titel | Een driedelig salon gemaakt uit gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl. (H:70cm) |
Afmetingen | 78 x 163 x 70 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 313 |
Lot nummer | 407 |
Lot ID | 11258 |
Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Een antieke kist/koffer gemonteerd met smeedwerk, de Nederlanden, 17de eeuw. (L:57 x W:97 x H:56 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een 6-delig Lodewijk XVI stijl salon, circa 1900. (L:71 x W:162 x H:119 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200