Een Chinese vitrinekast in Oosterse stijl en afgewerkt met hardsteen. (H:148cm)

Hamerprijs: € 300

Een Chinese vitrinekast in Oosterse stijl en afgewerkt met hardsteen. . Tweede helft 20ste eeuw.

47 x 89 x 148 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

82

11255

Mist de trekker van de lade.

Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar Chinese borden en kommen, blauw-wit decor 'Baars en Krab', 19de eeuw. (D:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Vijf Japanese Imari borden. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese celadon vaas, decor van bloemen. 19de eeuw. (H:56 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300