Een Chinese vitrinekast in Oosterse stijl en afgewerkt met hardsteen. (H:148cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Een Chinese vitrinekast in Oosterse stijl en afgewerkt met hardsteen. (H:148cm) |
Afmetingen | 47 x 89 x 148 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 82 |
Lot ID | 11255 |
Mist de trekker van de lade.
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een paar Chinese borden en kommen, blauw-wit decor 'Baars en Krab', 19de eeuw. (D:13,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180