Een Chinese vitrinekast in Oosterse stijl en afgewerkt met hardsteen. (H:148cm)

Hamerprijs: € 300

Een Chinese vitrinekast in Oosterse stijl en afgewerkt met hardsteen. . Tweede helft 20ste eeuw.

47 x 89 x 148 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

82

11255

Mist de trekker van de lade.

Deknudt, een langwerpige spiegel, messing en glas.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een grote Chinese vaas, blauw-wit decor van fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een driedelige schouwgarnituur, opengewerkte cloisonné email. Twee vazen en een sierbord.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese schaal 'Phoenix', Daoguang gemerkt

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twaalf Indonesische schaduwpoppen.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar Chinese borden en een theepot. Decor van Foo leeuwen en figuren.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese schaal, geel met decor van vleermuizen en symbolen van geluk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie polychroom porseleinen figuren van Boeddha en Lao Tse.

Schattingsprijs: € 150 - 250