Gustave PICKERY (1862-1921) een bronzen plaquette van Jezus Christus 'Vrede Zij U'. (H:70cm)
Hamerprijs: € 220
Gustave PICKERY (1862-1921) |
Titel | Gustave PICKERY (1862-1921) een bronzen plaquette van Jezus Christus 'Vrede Zij U'. (H:70cm) |
Breedte/diepte | 70,5 cm |
Hoogte | 70 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 843 |
Lot ID | 11251 |
Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 200 - 300