Gustave PICKERY (1862-1921) een bronzen plaquette van Jezus Christus 'Vrede Zij U'. (H:70cm)

Hamerprijs: € 220

Gustave PICKERY (1862-1921) een bronzen plaquette van Jesus Christus 'Vrede Zij U'.

Gustave PICKERY (1862-1921)

70,5 cm

70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

843

11251

Drie verzegelde theca met relikwieën. Jezus Christus, DNJC, Pausen en heiligen.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Twee verzegelde theca met relikwieën: Jesus Christ D.N.J.C, Barbara, Theresia, Anna.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Acht verzegelde theca met relikwieën voor Vincenti à Paulo, Donatiani, Anthoni Patavini.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een imposant kruisbeeld, geëboniseerd hout, schildpad inleg en verzilverd metaal. 17de/18de eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800

De Meyer-Van Den Berghe (1805-1871) 'Kelk' Neobarok, Gent, België, 1831-1869.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Ciborie, zilver en verzilverd metaal. Waarschijnlijk België. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een verzegelde Multi Theca met 12 relikwieën, B.M.V. Heilige Johannes De Doper, Colette, Franciscus and others.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Auguste Moreeuw, Brugge. Een torenmonstrans, verguld messing, Neogotisch.

Schattingsprijs: € 400 - 600