Een verzilverd bestek bestaande uit 103 delen en gemerkt Vanstahl. (H:17cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Een verzilverd bestek bestaande uit 103 delen en gemerkt Vanstahl. (H:17cm) |
Afmetingen | 29 x 52 x 17 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 1027 |
Lot ID | 11250 |
Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Twee paar kandelaars, brons en cloisonné. Empire stijl en Lodewijk XV. (H:49 x D:26 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een messing vogelkooi met automata en twee zangvogels. (H:28 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500