Een verzilverd bestek bestaande uit 103 delen en gemerkt Vanstahl. (H:17cm)

Hamerprijs: € 300

Een verzilverd bestek bestaande uit 103 delen en gemerkt Vanstahl.

29 x 52 x 17 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

1027

11250

Een gedeelte van een comunniebank met barokke houtsculpturen 'De Heilige Graal', gemaakt uit eik. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jean LURÇAT (1892-1966) 'Tapestery of Flowers', een wandtapijt

Schattingsprijs: € 300 - 500

Keith HARING (1958-1990)(attr.) een gesigneerd 1 dollar biljet (1985)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Claret Zaima, een tafelaansteker.

Schattingsprijs: € 30 - 50

Keith HARING (1958-1990)(attr.) Gesigneerd 1 dollar biljet (1987)

Schattingsprijs: € 600 - 800

BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Elli MALEVOLTI (XX) 'Ibis & Vogel' een paar figuren van een vogel gemaakt ui kunsthars en metaal.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)