Een lantaarn gemaakt uit brons en glas. Tweede helft 20ste eeuw. (H:57cm)

Hamerprijs: € 120

Een lantaarn gemaakt uit brons en glas. Tweede helft 20ste eeuw.

57 cm

30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

1048

11248

Drie tafellampen, brons onyx en opaline.

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMAR (XX) twee tafellampen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote en decoratieve tafellamp met een musketier, verguld brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

A mid-century tafellamp met cacaoboon, in de stijl van Maison Charles.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfredo BARBINI (1912-2007) 'Aquarium wandlichten', glas, Murano. Italië.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie tafellampen 'Lampe Bouillotte'. Verzilverd en gepolijst metaal.

Schattingsprijs: € 80 - 120