Een paar cassolettes gemaakt uit marmer gemonteerd met brons. (H:40cm)

Hamerprijs: € 300

Een paar cassolettes gemaakt uit marmer gemonteerd met brons.

15 x 18 x 40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

240

11246

Kleine beschadiging aan aan het brons.

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600