Een ring met roze natuursteen, gemaakt uit 18 karaats geel goud.

Hamerprijs: € 320

Een ring met roze natuursteen, gemaakt uit 18 karaats geel goud. Gemerkt 750. Bruto gewicht: 9,23g.

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

279

11245

MODE / JUWELEN
Hermès Paris, een sjaal, zijde, 'Spring'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

MODE / JUWELEN
Een 18-karaats gouden ring gemonteerd met briljanten en diamanten. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MODE / JUWELEN
Hermès Paris, een sjaal, zijde, 'Mare De Jonio'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

MODE / JUWELEN
Een collectie van 3 handgesculpteerde cameo's

Schattingsprijs: € 200 - 300