Een ring met roze natuursteen, gemaakt uit 18 karaats geel goud.

Hamerprijs: € 320

Een ring met roze natuursteen, gemaakt uit 18 karaats geel goud. Gemerkt 750. Bruto gewicht: 9,23g.

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

279

11245

MODE / JUWELEN
Delvaux, een handtas gemaakt uit bruin leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

MODE / JUWELEN
Delvaux, model Bourgogne een handtas gemaakt uit zwart leder met vergulde accessoires.

Schattingsprijs: € 200 - 300

MODE / JUWELEN
Delvaux, een handtas gemaakt uit blauw leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

MODE / JUWELEN
Lebeau-Courally een herenpolshorloge Type 'Le Baron', editie 'Rally du Zoute', en genummerd 01/25

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000