Constant PERMEKE (1886-1952) 'Zittend naakt' een tekening, potlood op papier. (17 x 25 cm)

Hamerprijs: € 2.000

Constant PERMEKE (1886-1952) 'Zittend naakt' een tekening, potlood op papier.

Constant PERMEKE (1886-1952)

17 cm

25 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.500

Lot nummer

573

11236

Constant PERMEKE (1886-1952)
Constant PERMEKE (1886-1952)
Constant PERMEKE (1886-1952)
Constant PERMEKE (1886-1952)
Constant PERMEKE (1886-1952)
Constant PERMEKE (1886-1952)
Constant PERMEKE (1886-1952)
Constant PERMEKE (1886-1952)
Constant PERMEKE (1886-1952)
Constant PERMEKE (1886-1952)

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek landschap, olie op metaal, Italiaanse school, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Schaapherder' olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600