Een collectie van 4 presse papiers, gemerkt Studio Ahus Zweden, BJL, Marcel Vlamynck. (H:14cm)

Hamerprijs: € 80

Een collectie van 4 presse papiers gemaakt door verschillende artiesten. Gemerkt Studio a'hus Zweden,  BJL, Marcel Vlamynck.

14 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

994

11228

GLASWERK
Gabriel ARGY-ROUSSEAU (1885-1963) 'Leeuwen'

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

GLASWERK
Daum Nancy, een grote cameo schaal met een boszicht.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500