Nicolas MORIN (1959) 'vaas met stopper' Onderaan gemerkt M. Morin. (H:12,5cm)

Hamerprijs: € 100

Nicolas MORIN (1959) 'vaas met stopper' Onderaan gemerkt M. Morin.

Nicolas MORIN (1959)

12,5 cm

11 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

978

11227

Nicolas MORIN (1959)
Nicolas MORIN (1959)
Nicolas MORIN (1959)
Nicolas MORIN (1959)
Nicolas MORIN (1959)
Nicolas MORIN (1959)
Nicolas MORIN (1959)
Nicolas MORIN (1959)
Nicolas MORIN (1959)
Nicolas MORIN (1959)
Nicolas MORIN (1959)

GLASWERK
'Slak' gemaakt uit uraniumglas in Murano, Italië.

Schattingsprijs: € 80 - 120

GLASWERK
Lalique France, een schaal gemaakt uit glas met decor van een vis.

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Een collectie van 3 Somerso items, gemaakt uit glas in Murano, Italië.

Schattingsprijs: € 80 - 120

GLASWERK
Jaroslav SVOBODA (1938) een vaas gemaakt uit blauw glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert 'Berncastel' een collectie van 6 gekleurde en geslepen kristallen glazen.

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert, eee vaas gemaakt uit geslepen kristal met verguld decor.

Schattingsprijs: € 200 - 300