Nicolas MORIN (1959) 'vaas met stopper' Onderaan gemerkt M. Morin. (H:12,5cm)

Hamerprijs: € 100

Nicolas MORIN (1959) 'vaas met stopper' Onderaan gemerkt M. Morin.

Nicolas MORIN (1959)

12,5 cm

11 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

978

11227

Nicolas MORIN (1959)

GLASWERK
Daum Nancy, een grote cameo schaal met een boszicht.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

GLASWERK
Gabriel ARGY-ROUSSEAU (1885-1963) 'Leeuwen'

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000