Een vintage schaal gemaakt uit koper en versierd met email. Waarschijnlijk gemaakt in Congo. (H:6cm)

Hamerprijs: € 80

Een vintage schaal gemaakt uit koper en versierd met email. Waarschijnlijk gemaakt in Congo.

15,5 x 26 x 6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

973

11223

Een grote bronzen jardinière, decor van leeuwen en guirlandes. circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar fijne, verguld bronzen haardvuurbokken, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een automata 'Pierrot' met bewegend hoofd en arm.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Taxidermie, een lynx gemonteerd op drijfhout.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een decoratieve houtsculptuur van een paard. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar met brons gemonteerde, marmer cassolettes in Empire stijl.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Afrikaanse Kunst, een Bakongo Nkondi Nail Fetish figuur, hout en metaal.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke 'Graine De Chapelet met Memento Mori', gesculpteerde hoorn. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500