Een vintage schaal gemaakt uit koper en versierd met email. Waarschijnlijk gemaakt in Congo. (H:6cm)

Hamerprijs: € 80

Een vintage schaal gemaakt uit koper en versierd met email. Waarschijnlijk gemaakt in Congo.

15,5 x 26 x 6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

973

11223

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kapstok, onyx en messing. Circa 1950. (L:40 x W:40 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Louis BUISSERET (1888-1956) 'Binche, Mardi Gras, Carnaval' 1910. (W:60 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een fijn geschilderd sierbord, email op koper met handgeschilderd decor. (D:13,3 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke 'Toiletset' in originele doos, Frankrijk, circa 1900. (L:21 x W:29 x H:7,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twaalf kinderramelaars, vooral gemaakt uit zilver. (H:10 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300