Een vintage schaal gemaakt uit koper en versierd met email. Waarschijnlijk gemaakt in Congo. (H:6cm)
Hamerprijs: € 80
Titel | Een vintage schaal gemaakt uit koper en versierd met email. Waarschijnlijk gemaakt in Congo. (H:6cm) |
Afmetingen | 15,5 x 26 x 6 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 100 |
Lot nummer | 973 |
Lot ID | 11223 |
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Louis BUISSERET (1888-1956) 'Binche, Mardi Gras, Carnaval' 1910. (W:60 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een fijn geschilderd sierbord, email op koper met handgeschilderd decor. (D:13,3 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340