Een vintage schaal gemaakt uit koper en versierd met email. Waarschijnlijk gemaakt in Congo. (H:6cm)

Hamerprijs: € 80

Een vintage schaal gemaakt uit koper en versierd met email. Waarschijnlijk gemaakt in Congo.

15,5 x 26 x 6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

973

11223

Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een mid-century zonnespiegel, gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een tafel middenstuk, afgewerkt met acanthusbladen. Verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een mid-century zonnespiegel, blauw en zwart email op koper, glas.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een manjok stamper, en een sculptuur, Afrika, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200