Een antiek 'Topping Tool' gemaakt uit messing en staal, gebruikt door uurwerkmakers. (H:18cm)
Hamerprijs: € 320
Titel | Een antiek 'Topping Tool' gemaakt uit messing en staal, gebruikt door uurwerkmakers. (H:18cm) |
Afmetingen | 21 x 32 x 18 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 891 |
Lot ID | 11213 |
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600