Een antiek 'Topping Tool' gemaakt uit messing en staal, gebruikt door uurwerkmakers. (H:18cm)

Hamerprijs: € 320

Een antiek 'Topping Tool' gemaakt uit messing en staal, gebruikt door uurwerkmakers.

21 x 32 x 18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

891

11213

Een antiek

Een paar siervazen, houtgedraaid en met een 'Faux Marmer' decor. 20ste eeuw. (H:87 x D:29 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke vijzel, gepatineerd brons. 17de eeuw. (H:15,5 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sèvres, een paar kobalt blauwe vazen, handgeschilderd decor en verguld brons. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een decoratieve houtsculptuur van een paard. Circa 1900. (L:22 x W:55 x H:43,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vrijmetselarij, Framaconnerie, een rijk uitgewerkt zwaard met 'Croix Rouge'. (L:14 x W:89 cm)

Een muziekdoos met 8 verschillende liedjes, in een marqueterie kast. (L:23 x W:45,5 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke waterpomp, gepatineerd gietijzer. 19de eeuw. (L:110 x W:75 x H:135 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Afrikaanse Kunst, een Bakongo Nkondi Nail Fetish figuur, hout en metaal. (L:24 x W:24 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250