Een antiek 'Topping Tool' gemaakt uit messing en staal, gebruikt door uurwerkmakers. (H:18cm)

Hamerprijs: € 320

Een antiek 'Topping Tool' gemaakt uit messing en staal, gebruikt door uurwerkmakers.

21 x 32 x 18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

891

11213

Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek
Een antiek

Een antiek bronzen ornament afgewerkt met een Satyr en dame, gemonteerd op perelaar. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar cassolettes gemonteerd met verguld bronzen ramskoppen in Lodewijk XVI stijl, wit roze marmer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een grote jardinière versierd met ramskoppen en staande op klauwpoten. Koper, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een groot inktstel en briefopener, messing in Rococo stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Joseph LE GULUCHE (1849-1915)(naar) 'En Detresse' terracotta, circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Capodimonte, grote tafellamp en 3 sierborden. Geglazuurde faience. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar kandelaars, messing in art nouveau periode. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500