Pol MARA (1920-1998) een lithografie 11/99 (53 x 79 cm)

Hamerprijs: € 60

Pol MARA (1920-1998) een lithografie 11/99

Pol MARA (1920-1998)

53 cm

79 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

610

11211

Willem DELSAUX (1862-1945) 'Le Grammeling Over Flakée (Zélande)' olie op doek. 1911

Schattingsprijs: € 200 - 300

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200