Pol MARA (1920-1998) een lithografie 11/99 (53 x 79 cm)

Hamerprijs: € 60

Pol MARA (1920-1998) een lithografie 11/99

Pol MARA (1920-1998)

53 cm

79 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

610

11211

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Rustende Herder met geiten'

Schattingsprijs: € 500 - 800

Guy BERBÉ (1937) 'Scharen en Prei' 1991.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zicht op de Basilica di San Marco'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Achiel VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Rivier Tijdens De Winter'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Albert CLAEYS (1889-1967) 'Sneeuwlandschap'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jean-Michel FOLON (1934-2005) 'Figuur'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'De Baai van Capri'

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Hubert MALFAIT (1898-1971) 'Gans'