Hippolyte LAZERGES (1817-1887) een 14-delige kruisweg 'Het gelaat van Christus, 1869'. (H:21cm)

Hamerprijs: € 140

Hippolyte LAZERGES (1817-1887) een 14-delige kruisweg 'Het gelaat van Christus, 1869'. Een collectie lithografieën.

Hippolyte LAZERGES (1817-1887)

88 cm

21 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

768

11209

Hippolyte LAZERGES (1817-1887) een 14-delige kruisweg

Een verzegelde Multi Theca met 12 relikwieën, B.M.V. Heilige Johannes De Doper, Colette, Franciscus and others.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee verzegelde theca met relikwieën: Jesus Christ D.N.J.C, Barbara, Theresia, Anna.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een verzegelde theca met 12 apostelen in 13 relikwieën. Brugge, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Auguste Moreeuw, Brugge. Een torenmonstrans, verguld messing, Neogotisch.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote kroon, waarschijnlijk voor een processie, gepolijst brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie multi theca met relikwieën. Heiligen Anna, Joachim, Philomena, Leonis and others.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Constant MINNE-COONE (1808-1882) 'Kelk' Gent, België, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Drie verzegelde theca, relikwieën, een kruis, Beati Idesbaldi, Beati Karoli Boni, a silver pendant, Innocentius & Victoria.

Schattingsprijs: € 300 - 500