Hippolyte LAZERGES (1817-1887) een 14-delige kruisweg 'Het gelaat van Christus, 1869'. (H:21cm)

Hamerprijs: € 140

Hippolyte LAZERGES (1817-1887) een 14-delige kruisweg 'Het gelaat van Christus, 1869'. Een collectie lithografieën.

Hippolyte LAZERGES (1817-1887)

88 cm

21 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

768

11209

Hippolyte LAZERGES (1817-1887) een 14-delige kruisweg

Een set van Lithurgische gewaden, 4 dalmatieken, manipel en stola.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een lezenaar, messing in neogotische stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300