Hippolyte LAZERGES (1817-1887) een 14-delige kruisweg 'Het gelaat van Christus, 1869'. (H:21cm)

Hamerprijs: € 140

Hippolyte LAZERGES (1817-1887) een 14-delige kruisweg 'Het gelaat van Christus, 1869'. Een collectie lithografieën.

Hippolyte LAZERGES (1817-1887)

88 cm

21 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

768

11209

Hippolyte LAZERGES (1817-1887) een 14-delige kruisweg

Een beeld van een heilige met mijter, gemaakt uit gedreven koper op houten basis. Italië, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een collectie van 3 religieuze beelden, gemaakt in Zuid-Amerika.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie van 3 kerkkandelaars gemaakt in neogotische stijl.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke houtsculptuur 'De Kruisafname', gesculpteerde eik, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een neogotische kelk met pateen, lepel en hostiedoos, in de originele houten koffer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Madonna vertrappelt het serpent, een houtsculptuur. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een stel van 4 kerkkandelaars gemaakt uit brons in neogotische stijl.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800