Leonor FINI (1907-1996) 'Reflexions' een lithografie. 86/150 (38 x 50 cm)
Lot 594

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Leonor FINI (1907-1996) 'Reflexions' een lithografie. 86/150

Leonor FINI (1907-1996)

38 cm

50 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

594

11204

Leonor FINI (1907-1996)

Robie Van OUTRYVE (1944) 'abstract' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Genevieve JOST (1944) 'Boerderij' olie op board. 1981

Schattingsprijs: € 500 - 800

Albert SERVAES (1883-1966) 'Madonna' Gouache op papier.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pierre-Auguste RENOIR (1841-1919) 'Le Chapeau épinglé' een ets.

Schattingsprijs: € 400 - 600