Leonor FINI (1907-1996) 'Reflexions' een lithografie. 86/150 (38 x 50 cm)
Lot 594

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Leonor FINI (1907-1996) 'Reflexions' een lithografie. 86/150

Leonor FINI (1907-1996)

38 cm

50 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

594

11204

Leonor FINI (1907-1996)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op een markt' 1933. (W:55 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Franse School, Naar Francois Boucher, "Pensent-ils au raisin?" 19de eeuw. (W:100 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Naar Léon PERRAULT (1832-1908) 'Portret van een jong meisje'. (W:65 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'. (W:39 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Ondergaande Zon'. (W:35 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Twee Lithografieën'. (W:52 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Le Fils Du Pecheur' olie op paneel, getekend Joseph Lies. (W:50 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300