Leonor FINI (1907-1996) 'Reflexions' een lithografie. 86/150 (38 x 50 cm)
Lot 594

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Leonor FINI (1907-1996) 'Reflexions' een lithografie. 86/150

Leonor FINI (1907-1996)

38 cm

50 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

594

11204

Leonor FINI (1907-1996)

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Neige Environ de Bruges' 1940. (W:55,5 x H:40,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alphons VERMEIR (1905-1994) 'Straatzicht onder avondlicht' 1962. (W:79 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Henri PAUWELS (1903-1983) 'De Boerderij'. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Franse School, Naar Francois Boucher, "Pensent-ils au raisin?" 19de eeuw. (W:100 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'De Rivier' olie op doek. (W:76 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Karel VAN LERBERGHE (1889-1953) 'Twee schilderijen'. (W:64 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Parijs'. (W:70 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 400 - 600