Een grote kroon gemaakt uit koper en metaal. 20ste eeuw. (H:34cm)

Hamerprijs: € 120

Een grote kroon gemaakt uit koper en metaal. 20ste eeuw.

34 cm

40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

815

11200

Een groot beeld 'Madonna op serpent en maansikkel', gips, circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een stralenmonstrans, verguld messing met cabochons afgewerkt. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Vier Missionaire spaarpotten, collectebussen met 'Knikkers', 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar misampullen op een staander, verzilverd metaal en glas.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Billaux Grossé, Brussel, een verguld messing kelk. Neogotisch.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een moderne miskelk, verguld messing met 6 vissen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 14-delige 'Kruisweg', gesculpteerd hout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote Jezus van Praag, fijn geschilderd, gepolychromeerd gips.

Schattingsprijs: € 200 - 300