Een tweedeurs bijzetkastje gemaakt uit verguld hout. (H:73cm)

Hamerprijs: € 110

Een tweedeurs bijzetkastje gemaakt uit verguld hout.

34 x 68 x 73 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

441

11190

Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een kleine kloostertafel, dennenhout. (L:50 x W:190 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500