Een collectie van 2 reistassen gemaakt uit leder door Montblanc. (H:34cm)

Hamerprijs: € 500

Een collectie van 2 reistassen gemaakt uit leder door Montblanc.

34 x 58 x 34 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

253

11189

In bijna nieuwstaat, zelden gebruikt.

Afrikaanse en Tribale kunst, Zeven decoratieve maskers

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een gepatineerd metalen poppenhuis met houten meubelen, circa 1950.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een automata 'Pierrot' met bewegend hoofd en arm.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar fijne, verguld bronzen haardvuurbokken, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een gefosiliseerde hoorn van een Neushoorn, Sumatra. 1,044kg.

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Een verguld bronzen haardscherm, Rococo stijl afgewerkt met putti.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Perzische Kulah Kjud helm. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar haardvuurbokken met een blackamoor figuur. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180