Een driedelige schouwgarnituur met klok gemaakt uit kunstbrons, versierd met putti. (H:33cm)

Hamerprijs: € 200

Een driedelige schouwgarnituur met klok gemaakt uit kunstbrons, versierd met putti.

16 x 37,5 x 33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

213

11187

Een kunstbrons schouwgarnituur met putti

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons, Empire stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok 'Aanbidding van Heilige' verguld en gepatineerd brons en zwarte marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, verguld brons met een afbeelding van een jongeman. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een kartel klok op een staander, schildpad inlegwerk gemonteerd met verguld brons. Japy Frères, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

Een driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een schouwklok, messing en kunstbrons, afbeelding van een klompmaker. Gemonteerd met porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur in de vorm van een kasteel met ridderfiguur. Gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een driedelige Neoklassieke schouwgarnituur, klok met kandelaars, cupido en putti. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200