Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars gemaakt uit porselein in Sèvres stijl. (H:24cm)

Hamerprijs: € 280

Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars gemaakt uit porselein in Sèvres stijl. zijstukken hoogte: 28 cm.

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

211

11186

Klokje met bijgaande vaasjes in blauw Sèvres stijl

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld en gepatineerd brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:12 x W:28 x H

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een schouwklok, Zwarte marmer gemonteerd met een gepatineerd bronzen 'Marly Horse'. 19de eeuw. (L:29 x W:55 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een schouwklok, messing en kunstbrons, afbeelding van een klompmaker. Gemonteerd met porselein. 19de eeuw. (L:12 x W:36 x H:27,5

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een schouwgarnituur met musketier, gepatineerd en verguld brons op witte marmer. 19de eeuw. (L:17 x W:45 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok, gepatineerd en verguld brons met een jacht en kampeerscène. 19de eeuw. (L:10 x W:30 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, verguld brons met afbeelding van een lezende dame. Lodewijk Filips, 19de eeuw. (L:15 x W:38 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een driedelige schouwgarnituur, klok en twee zijstukken, gepatineerd brons op zwarte en groene marmer. 19de eeuw. (L:20 x W:45 x

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:21 x W:28 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900