Een collectie van 3 beelden van jongens gemaakt uit brons en kunstbrons. (H:30,5cm)

Hamerprijs: € 140

Een collectie van 3 beelden van jongens gemaakt uit brons en kunstbrons.

30,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

498

11185

Beeld van een jongeman, gietijzer of fonte. (W:17 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'. (L:30 x W:40 x H:34,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vijf beelden, kunstbrons, Circa 1900. (H:67 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sylvain NORGA (1892-1968) 'Discuswerper'. (L:30 x W:48 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

Edouard DROUOT (1859-1945) 'Venus op een golf'. (L:23 x W:43 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Twee decoratieve figuren, gepatineerd brons. Circa 1900. (H:20 x D:10 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500