Een collectie van 3 beelden van jongens gemaakt uit brons en kunstbrons. (H:30,5cm)

Hamerprijs: € 140

Een collectie van 3 beelden van jongens gemaakt uit brons en kunstbrons.

30,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

498

11185

Eugène DE BREMAECKER (1879-1963) 'Danseres' gepatineerd brons. 1923. Art Deco. (L:19 x W:35 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Emile Louis PICAULT (1833-1915) 'Défense Du Foyer', gepatineerd brons. (L:32 x W:31 x H:69 cm)

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

Guglielmo PUGI (c.1850-1915) 'Buste van een dame' gesculpteerde albast. (L:14 x W:23 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

L. MORELLI (XX) 'Twee Meisjes' gesculpteerde Carrara marmer. Italië, eerste helft van de 20ste eeuw. (L:15 x W:65 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

K. STACHOWSKY (XIX-XX) 'Haan' gepatineerd brons op marmer. (L:15 x W:7 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een buste van een jongedame, gesculpteerde albast en verguld brons. Getekend Cecchelli. (L:12 x W:26 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

La Comtesse Du Barry' naar Augustin PAJOU (1730-1809) gepatineerde terracotta. (L:27 x W:46 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Auguste PEIFFER (1832-1886) 'Jongen met zijn hond' gepatineerd brons. (L:20 x W:45 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600