Een collectie van 7 stuks glaswerk, waarvan 5 gemaakt door Val Saint Lambert. (H:14cm)

Hamerprijs: € 200

Een collectie van 7 stuks glaswerk, waarvan 5 gemaakt door Val Saint Lambert, 1 gemerkt WMF.

Val Saint Lambert

14 cm

12 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

988

11184

GLASWERK
Val Saint Lambert, een groot glasservies met decor van druivenranken en druiven. 108 stuks. (H:16,3 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

GLASWERK
Een decoratief glasservies, diamant geslepen decor, kristal en glas. 66 stuks. (H:12,7 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Seguso Vetri D'arte, een vaas, glas. (H:27 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

GLASWERK
Daum Nancy, een schaal, pate de verre glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert 'La Danse De Flore' een grote schaal. (H:23 x D:31,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Zes hoge vazen, gekleurd glas, Leerdam, Nederland. (H:60 x D:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een elegante vaas gemonteerd met verzilverd brons, waarschijnlijk Bohemen. 20ste eeuw. (H:56 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Val Saint Lambert 'Jupiter' een kristallen vaas. (H:30 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300