Naar James ENSOR (1860-1949) 'Le Christ Aux Enfers' een lithografie, 122/500. (23 x 18 cm)
Lot 576

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Naar James ENSOR (1860-1949) 'Le Christ Aux Enfers'  een lithografie, 122/500.

James ENSOR (1860-1949)

23 cm

18 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

576

11183

James Ensor - Ets 122 / 500 - Le Christ Aux Enfers

Een Russiche Icoon 'Christus Pantocrator', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Prosper DE TROYER (1880-1961) 'Dame'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hiroshi YOSHIDA (1876-1950) 'Chionin Temple Gate'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Russische Familieicoon met 5 heiligen, Aartsengel Michael, Basilus de grote. Faux Email, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Compositie' circa 1982.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Brabo'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Armand JAMAR (1870-1946) 'Santa Maria della Pia, Venetë' 1922.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200