James ENSOR (1860-1949) |
Titel | Naar James ENSOR (1860-1949) 'Le Christ Aux Enfers' een lithografie, 122/500. (23 x 18 cm) |
Breedte/diepte | 23 cm |
Hoogte | 18 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 576 |
Lot ID | 11183 |
James Ensor - Ets 122 / 500 - Le Christ Aux Enfers