Naar James ENSOR (1860-1949) 'Le Christ Aux Enfers' een lithografie, 122/500. (23 x 18 cm)
Lot 576

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Naar James ENSOR (1860-1949) 'Le Christ Aux Enfers'  een lithografie, 122/500.

James ENSOR (1860-1949)

23 cm

18 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

576

11183

James Ensor - Ets 122 / 500 - Le Christ Aux Enfers

Jan VAN DER LOO (1908-1978) 'Bloemenvaas'. (W:38 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

José STORIE (1899-1961) 'Arums Et Tulipes'. (W:81 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'De Aankomst'. (W:80 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pierre BASTIN (1939) 'Galoperend Paard'. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

René DE PAUW (1887-1946) 'Het Gesprek'. (W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Maurice DUPUIS (1882-1959) 'Twee waterverf tekeningen'. (W:32 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Armand JAMAR (1870-1946) 'Windmolen' 1935. (W:75 x H;55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Julien CÉLOS (1884-1953) 'Beaumont sur l'Oise (France)'. (W:41 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300