Naar James ENSOR (1860-1949) 'Les Mauvais Medicins' een lithografie, 122/500. (23 x 18 cm)

Hamerprijs: € 380

Naar James ENSOR (1860-1949) 'Les Mauvais Medicins' een lithografie, 122/500.

James ENSOR (1860-1949)

Serienummer

122 / 500

23 cm

18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

577

11182

James Ensor - Ets 122 / 500 - Le Mauvais Medicins

Naar James ENSOR (1860-1949)

Yves RHAYÉ (1936-1995) ‘Le repas de l’été’ 1990.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Portret van een Melkmeisje'

Schattingsprijs: € 500 - 700

René DE PAUW (1887-1946) 'Het Gesprek'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Armand JAMAR (1870-1946) 'Windmolen' 1935.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Roger BERCKMANS (1900-?) 'Elegante Dame'

Schattingsprijs: € 700 - 900

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Vaas met bloemen'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'

Schattingsprijs: € 400 - 600

August KNIP (1819-1859/60) 'Landschap met windmolen'

Schattingsprijs: € 600 - 800