Naar James ENSOR (1860-1949) 'Les Mauvais Medicins' een lithografie, 122/500. (23 x 18 cm)

Hamerprijs: € 380

Naar James ENSOR (1860-1949) 'Les Mauvais Medicins' een lithografie, 122/500.

James ENSOR (1860-1949)

Serienummer

122 / 500

23 cm

18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

577

11182

James Ensor - Ets 122 / 500 - Le Mauvais Medicins

Naar James ENSOR (1860-1949)

Joseph SPEYBROUCK (1891-1956) 'De Heilige Drievuldigheid' olie op board.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Frank BOGAERT (1950-2014) 'Insect' olie op paneel.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Jan Michiel RUYTEN (1813-1881) 'Intrede in Nederlandse stad' olie op doek. Circa 1850.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Dubbende Man' een ingekleurde ets. 1990.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gaby DE PAUW (1924-2000) 'Dorp in de sneeuw' olie op doek

Schattingsprijs: € 150 - 250

Louis LONCIN (1875-1946) 'Ploegen van het veld' olie op doek. 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Charles ROLLIER (1912-1968) 'Nu aux bas bruns entre une table et une cheminée' olie op doek. 1945.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Lode SEBREGTS (1906-2002) 'Sneeuw op de grote markt, Antwerpen' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 100 - 200