Naar James ENSOR (1860-1949) 'Les Mauvais Medicins' een lithografie, 122/500. (23 x 18 cm)

Hamerprijs: € 380

Naar James ENSOR (1860-1949) 'Les Mauvais Medicins' een lithografie, 122/500.

James ENSOR (1860-1949)

Serienummer

122 / 500

23 cm

18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

577

11182

James Ensor - Ets 122 / 500 - Le Mauvais Medicins

Naar James ENSOR (1860-1949)

Romain STEPPE (1859-1927) 'Zeezicht' (W:100 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Joseph WILLAERT (1936-2014) 'Stoel', 1974 - 73/100 (W:50 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Maurice BOEL (1913-1998) 'Abstract' 1970. (W:60 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Luc PEIRE (1916-1994) Louxor B' een lithografie. (W:19,5 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roger WITTEVRONGEL (1933) 'Twee lithografieën'. (W:30 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee abstracte kunstwerken, getekend B. Van De Velde, acryl op board. (D:160 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

René HANSOUL (1910-1979) 'Hymne à La Beauté' (W:33 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jules MERCKAERT (1872-1924) 'De Vijver' 1916. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500