Naar James ENSOR (1860-1949) 'Les Mauvais Medicins' een lithografie, 122/500. (23 x 18 cm)

Hamerprijs: € 380

Naar James ENSOR (1860-1949) 'Les Mauvais Medicins' een lithografie, 122/500.

James ENSOR (1860-1949)

Serienummer

122 / 500

23 cm

18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

577

11182

James Ensor - Ets 122 / 500 - Le Mauvais Medicins

Naar James ENSOR (1860-1949)
Naar James ENSOR (1860-1949)
Naar James ENSOR (1860-1949)
Naar James ENSOR (1860-1949)
Naar James ENSOR (1860-1949)
Naar James ENSOR (1860-1949)
Naar James ENSOR (1860-1949)
Naar James ENSOR (1860-1949)

Jean DE GREEF (1784-1837) 'De Paardenkoets' olie op doek.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Interieur met figuren' olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Auguste VANDECASTEELE (1889-1969) 'De Haven', olie op doek

Schattingsprijs: € 400 - 600

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Mistige ochtend in mei', olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rik VERMEERSCH (1949) 'Staande Vrouw Monnik', olie op paneel. 1997.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Louis ROBBE (1806-1887) 'Zonsondergang', olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Léon VALCKENAERE (1853-1926)(attr) 'Zicht op de haven' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Herman VERBAERE (1906-1993) 'Zicht op de kapel' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 150 - 250