Een haardscherm gemaakt uit hout, en afgewerkt met een geschilderd en geborduurde waterdraagster. (H:91cm)
Hamerprijs: € 80
Titel | Een haardscherm gemaakt uit hout, en afgewerkt met een geschilderd en geborduurde waterdraagster. (H:91cm) |
Breedte/diepte | 61,5 cm |
Hoogte | 91 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 100 |
Lot nummer | 948 |
Lot ID | 11181 |
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340