Verras me
Terug naar account
Een groot kruisbeeld, met een corpus gemaakt uit gepatineerd plaaster, gemonteerd op een kruis gemaakt uit hout. (H:174cm)

Een groot kruisbeeld, met een corpus gemaakt uit gepatineerd plaaster, gemonteerd op een kruis gemaakt uit hout. (H:174cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 450

Omschrijving van het lot


Een groot kruisbeeld, met een corpus gemaakt uit gepatineerd plaaster, gemonteerd op een kruis gemaakt uit hout. 20ste eeuw.

Product details
Titel

Een groot kruisbeeld, met een corpus gemaakt uit gepatineerd plaaster, gemonteerd op een kruis gemaakt uit hout. (H:174cm)

Afmetingen

27 x 100 x 174 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

810

Lot ID

11176

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een groot kruisbeeld, met een corpus gemaakt uit gepatineerd plaaster, gemonteerd op een kruis gemaakt uit hout. (H:174cm)
Een groot kruisbeeld, met een corpus gemaakt uit gepatineerd plaaster, gemonteerd op een kruis gemaakt uit hout. (H:174cm)
Een groot kruisbeeld, met een corpus gemaakt uit gepatineerd plaaster, gemonteerd op een kruis gemaakt uit hout. (H:174cm)
Een groot kruisbeeld, met een corpus gemaakt uit gepatineerd plaaster, gemonteerd op een kruis gemaakt uit hout. (H:174cm)
Een groot kruisbeeld, met een corpus gemaakt uit gepatineerd plaaster, gemonteerd op een kruis gemaakt uit hout. (H:174cm)
Een groot kruisbeeld, met een corpus gemaakt uit gepatineerd plaaster, gemonteerd op een kruis gemaakt uit hout. (H:174cm)
Een groot kruisbeeld, met een corpus gemaakt uit gepatineerd plaaster, gemonteerd op een kruis gemaakt uit hout. (H:174cm)
Een groot kruisbeeld, met een corpus gemaakt uit gepatineerd plaaster, gemonteerd op een kruis gemaakt uit hout. (H:174cm)
Een groot kruisbeeld, met een corpus gemaakt uit gepatineerd plaaster, gemonteerd op een kruis gemaakt uit hout. (H:174cm)
Een groot kruisbeeld, met een corpus gemaakt uit gepatineerd plaaster, gemonteerd op een kruis gemaakt uit hout. (H:174cm)
Een groot kruisbeeld, met een corpus gemaakt uit gepatineerd plaaster, gemonteerd op een kruis gemaakt uit hout. (H:174cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

RELIGIEUS
Een Calvarie of Golgotha, gesculpteerde eik, 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

RELIGIEUS
Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België. 

Schattingsprijs: € 150 - 250

RELIGIEUS
Een collectie van 2 paar kerkkandelaars, messing in neogotische stijl. Circa 1900. 

Schattingsprijs: € 250 - 350

RELIGIEUS
Een zilveren reliekhouder met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw. 

Schattingsprijs: € 80 - 120

RELIGIEUS
Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200