Een groot kruisbeeld, met een corpus gemaakt uit gepatineerd plaaster, gemonteerd op een kruis gemaakt uit hout. (H:174cm)

Hamerprijs: € 450

Een groot kruisbeeld, met een corpus gemaakt uit gepatineerd plaaster, gemonteerd op een kruis gemaakt uit hout. 20ste eeuw.

27 x 100 x 174 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

810

11176

Biais Frères & Fils, een gehamerde kelk. Zilver, Frankrijk. 519g.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Russische Icoon 'Het Leven van Nicholas van Myra', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een groot vaandel 'Christus met een Heilig Hart', Engelen. Goud en zilverdraad borduurwerken. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw.

Een fijn en grote Russiche familieicoon met 'Heiligen en Engelen', 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000