Een klok gemaakt uit zwarte marmer met ingelegde rode marmer en met kwikslinger. (H:47cm)

Hamerprijs: € 110

Een klok gemaakt uit zwarte marmer met ingelegde rode marmer en met kwikslinger.

53 cm

47 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

218

11175

Glas achteraan met schade.

Slingerveer gebroken.

Een driedelige schouwgarnituur in de vorm van een kasteel met ridderfiguur. Gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, verguld brons met een afbeelding van een jongeman. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok 'Aanbidding van Heilige' verguld en gepatineerd brons en zwarte marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons 'La Cruche Cassée' of 'De Gebroken Kruik', Empire stijl. 19de

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke schouwklok met afbeelding van de Drie Gratieën, gepatineerd brons op zwarte marmer.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons, Empire stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, verguld brons met afbeelding van een lezende dame. Lodewijk Filips, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kartel klok op een staander, schildpad inlegwerk gemonteerd met verguld brons. Japy Frères, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500