Een klok gemaakt uit zwarte marmer met ingelegde rode marmer en met kwikslinger. (H:47cm)

Hamerprijs: € 110

Een klok gemaakt uit zwarte marmer met ingelegde rode marmer en met kwikslinger.

53 cm

47 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

218

11175

Glas achteraan met schade.

Slingerveer gebroken.

Jaeger Le Coultre, klassiek en dun polshorloge, 18kt geel goud.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Omega Constellation 2643-4SC, verguld. 35mm.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz.

Longines, Binnenwerk No. 5555819, Cal. 13ZN, 34 mm, circa 1937

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok

Schattingsprijs: € 600 - 800