Een processie Madonna met gewaden, echt haar, gemaakt uit gesculpteerd hout. 19de eeuw.

Hamerprijs: € 320

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

874

11174

Ontbrekende delen.

Een stralenmonstrans, verguld messing met cabochons afgewerkt. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Twee 'Jezus Van Praag' figuren, gepatineerd plaaster.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een groot beeld 'Madonna op serpent en maansikkel', gips, circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een moderne miskelk, verguld messing met 6 vissen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Clovis-Edmond MASSON (1838-1913) 'Leeuwin met haas'.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Matador/Torero'

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Daniel D'HAESELEER (XX) 'Boom'.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqueur'

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800